Kabelka měnící barvu na slunci malá

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v vrabciak.sk

krásna letná kabelečka :o))

• Farba
    • Velkost
    • Celkový vzhlad
    • Spini sa :-)
    • Chyba aspon jeden "gombik" na zapnutie.

Kabelka sa mi zapacila na prvy pohlad.
    Je akurat, velkostou i ramienkom, dobre sa nosi, nezosmykuje sa.
    Vyzera "letno" - je biela, latkova, s meniacou sa aplikaciou, patri na obdiv a slnko. :-)
    Ostatnym odporucam.

• Krásna, kvalitná a ešte aj zaujímavá kabelka

Jedinečný originál - ako stvorená na leto

Produkt nemá žiadne parametre.

Táto elegantná kabelka vás nebude nikdy nudiť. Na slnku sa sfarbí krásne do ružova!

• , zakúpené v vrabciak.sk

krásna letná kabelečka :o))

• Farba
    • Velkost
    • Celkový vzhlad
    • Spini sa :-)
    • Chyba aspon jeden "gombik" na zapnutie.

Kabelka sa mi zapacila na prvy pohlad.
    Je akurat, velkostou i ramienkom, dobre sa nosi, nezosmykuje sa.
    Ostatnym odporucam.

• Krásna, kvalitná a ešte aj zaujímavá kabelka

Jedinečný originál - ako stvorená na leto

• dost velka

tovar bol nad moje ocakavanie...urcite odporucam,zaujimava kabelka

• , zakúpené v vrabciak.sk

• pekná aj zaujímavá zároveň
    • vyhovujúca veľkosť
    • ľahká a dobre sa nosí
    • biela sa rýchlo ušpiní

Celkovo som spokojná, taška sa dobre nosí, len uchá sa rýchlejšie ušpinia, takže v budúcnosti by som uprednostnila napr. béžovú alebo maslovú farbu tašky.

• originalna,
    • meni farbu hned po vytiahnuti na denne sletlo, nemusi priamo svietit slnko
    • pre mna vacsia, ale myslim, ze toto mnohe zeny prave ocenia,
    • chyba mi nieco na uzavretie - aspon malicky suchy zips.

Kabelka je velmi zaujimava, nikdy som taku nevidela. Ocenila by som aj viac druhov, urcite by som si kupila znovu.
    Velmi rychle dodanie.

• , zakúpené v vrabciak.sk

Skvelá taška, pevne ušitá, vyzerá presne ako na obrázku.

• Krásny darček.

Skutošne mení farbu tak, ako je to uvedené. Produkt som odporušil aj známym.

• ľahka
    • velmi praktická
    • zaujimava
    • kvalitny material
    • zatial žiadne

tato kabelka ma zaujala tvarom a tým že mení farbu na slnku je to niečo zvláštne a veľmi pekne ak to chchete niekomu dať ako dar

• , zakúpené v vrabciak.sk

• kabelka je z kvalitného materiálu, sama som bola prekvapená

spokojnosť