Kabelka Emma čierna

čierna
Druh
crossbody

• , zakúpené v IZMAEL.eu

Po dlhej dobe som kúpila to čo som dlho hľadala a nenašla adekvátny produkt v kamennom obchode.
    Prekvapilo ma, že vec ktorú som si neprezrela a nevyskúšala mi veľmi vyhovuje a začala som ho používať hneď na druhý deň od dodania.

čierna
Druh
crossbody

Kabelka Emma

Zaujímavá crossbody Kabelka Emma za bezkonkurenčnú cenu. Vnútorná kvalitná látková žakárska podšívka. Kabelka má predné(magnetický uzáver) aj zadné vrecko(zips).

Hlavné uzatváranie je na zips. Kabelka má Crossbody remeň:(prispôsobiteľný) 130cm dlhý.

Špecifikácia:

• Rozmer Výška: 27cm