Vuch dámska crossbody kabelka Galla

A4
Vzor
jednofarebné
Odnímateľný popruh

V jednoduchosti je krása. A presne to sme mali na mysli, keď sme navrhovali túto krásku. Táto elegantná čierna kabelka s prešívaným povrchom a striebornými detailmi bude skvelým partnerom na prechádzku po meste, drink s priateľkami alebo rande s vaším vysnívaným mužom. Nie je to farebný krikľúň, takže nech si vyberiete akýkoľvek outfit, vždy sa k nemu pekne hodí.

• Hlavné zapínanie na zips
  • Prešívaný povrch
  • Vnútorné vrecko na zips, malá priehradka na drobnosti
  • Odnímateľný popruh na crossbody
  • Materiál: 100% polyuretán, 100% polyester (vnútorný materiál)
  • Kategórie: Dámska kabelka
  • Vzor: Jednofarebný
  • Príležitosť: Business,Dovolená,Skúšky,Svadba
  • Zapínanie: Na zips
  • Objem: 2 l
  • Značka: Vuch

Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,7 €97 % • 13 386 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €99 % • 861 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• Som veľmi spokojná, odporúčam

• Pekná elegantna kabelka
  • , zakúpené v Vuch

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,9 €99 % • 861 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
  • , zakúpené v Vuch

Klasická, menšia crossbody, jednoduché línie, príjemný materiál.

• , zakúpené v Vuch

Pekna kabelka, som spokojna odporucam.

• vzhľad
    • kvalita