Vuch Nereide

Vuch Nereide

Doprava 2,49 €,Do týždňa
Doporučená ponuka BezvaSport

Info v obchode5,4 €82 % • 54 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variantDoplnkové služby2,7 €97 % • 13 386 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,9 €77 % • 1 484 recenziíĎalšie informácie

Vzor
jednofarebné

• Viacučelovosť
    • Praktickosť

Dlho som si ju chcela kúpiť lebo sa mi veľmi páči a prišlo k tomu že s v priebehu týždňa si objednala ešte ďalšie dve musím povedať že som maximálne spokojná ❗

• , zakúpené v Vuch

Kabelka je úžasna, kvalita materialu tiež. Je priestranná a štýlova. Určite vrelo odporúčam každemu kto ešte váha nad kupou

Značka
Materiál
textília
Vzor
jednofarebné

Popustili sme uzdu fantázii a navrhli sme kabelku, aká sa len tak nevidí. Jedinečný tvar a zapínanie, to je naša kabelka Nereide. Vo vnútri má ukryté ešte jedno malé prekvapenie, kozmetickú taštičku. Môžete ju nosiť vo vnútri Nereide alebo na boku ako samostatný doplnok.

• Materiál: 100% polyuretan
  • Kategórie: Dámska kabelka
  • Vzor: Jednofarebný
  • Príležitosť: Dovolená
  • Zapínanie: Sťahovacie
  • Objem: 12 l
  • Značka: Vuch

Do týždňa • 1 variant2,49 €91 % • 8 099 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 861 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• Viacučelovosť
    • Praktickosť